Články a odkazy

Veletrh Tour salon 2014 v Poznani potvrdil zvýšený zájem polských turistů o Ústecký kraj

Ústecký kraj v letošním roce rozšířil účast na veletrzích cestovního ruchu o polskou Poznaň. Statistiky, ale i poznatky provozovatelů turistických atraktivit a hoteliérů Ústeckého kraje ukázaly, že i letošním roce stejně jako vloni si polští turisté oblíbili nové destinace České republiky. Na Tour salonu se naši sousedé z Polska seznámili se čtyřmi krajskými destinacemi, a to Českým Švýcarskem, Českým středohořím, Krušnými horami a Dolním Poohřím.

 

Ačkoliv letošní prezentace České republiky v Poznani nebyla pod taktovkou Agentury cestovního ruchu CzechTourism, a nebyla tak zde společná česká veletržní expozice, zareagoval Ústecký kraj na zvýšený počet polské klientely v Ústeckém kraji po svém. Hledáček svých prezentačních aktivit namířil na polské destinace s příhodnou polohou z pohledu dopravní infrastruktury a za jednu z nich vybral právě Poznaň a její Tour salon.

2448770 návštěv
Kontakty
O projektu
Mapa stránek
RSS CMS system


www.kr-ustecky.cz


Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad. Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj „Vize přestane být snem“
www.europe.eu, www.nuts2severozapad.cz