Články a odkazy

Centrum Pivovar Děčín se umístil na první příčce v soutěži Best of Reality

Už 16. ročník soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty zná své vítěze. O ocenění letos bojovalo celkem 37 projektů v šesti základních kategoriích. A jaká kritéria rozhodovala? Především výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a také úspěšnost na realitním trhu.

 

Děčín může být pyšný na to, že v kategorii obchodní centra zvítězilo Centrum Pivovar Děčín, které představuje nákupní centrum, citlivě a zdařile spojující původní historické části budov pivovaru z poloviny devatenáctého století s novými moderními prvky architektury.

CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN je zasazen do areálu místního starobylého pivovaru v překrásné části Děčína nazývané Podmokly. V novém vzdušném komplexu je pro návštěvníky připraven pestrý mix obchodů, originální restaurace s vlastním minipivovarem, kavárna, supermarket, síť služeb, svět rodinné zábavy i dostatek parkovacích míst.

Cílem bylo vytvořit novou možnost pro příjemné nákupy a trávení volného času v atmosféře nevšedního nákupního centra, v němž se snoubí tradice s modernou, pro obyvatele Děčína a přilehlých obcí i pro ostatní návštěvníky Děčínska.


Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/best-of-realty-2014-0kt-/stavba.aspx?c=A141106_220218_stavba_rez

 

2448764 návštěv
Kontakty
O projektu
Mapa stránek
RSS CMS system


www.kr-ustecky.cz


Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad. Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj „Vize přestane být snem“
www.europe.eu, www.nuts2severozapad.cz