Články a odkazy

clanek-z-bdc-167.jpg

VÝZVA PRO REGIONÁLNÍ VÝROBCE a provozovatele regionálních zážitků

VÝZVA PRO REGIONÁLNÍ VÝROBCE a provozovatele regionálních zážitků k předkládání žádostí o udělení značky „ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®“

clanek-z-bdc-166.jpg

Novoroční výstup na Radobýl

Zveme všechny příznivce turistiky, občany Litoměřic a okolí na novoroční vycházku na Radobýl. Tento výstup bedu opravdu významný, neboť se koná po padesáté a zároveň byl vybrán jako významná celostátní akce Klubu českých turistů.

clanek-z-bdc-165.jpg

Vánoční čas v zoo bude ve znamení slev nebo vstupů zdarma

Chystáte se před Vánocemi do zoo? Pokud ano, využijte slev, které zahrada v tomto období nabízí.

clanek-z-bdc-164.jpg

V Teplicích vznikne z dávného varieté jeden z nejhezčích minipivovarů

V Teplicích se po čtyřech desetiletích začne znovu vařit pivo. Nový pivovar s restaurací vznikne ve zchátralém objektu Monopolu na Masarykově třídě, který sloužil několik desetiletí jako nákupní centrum. Svým interiérem to bude jeden z nejkrásnějších minipivovarů.

clanek-z-bdc-163.jpg

rozhledna v Krásném Dvoře bude v příštím roce opravena a zpřístupněna

Z 209 žádostí o finanční prostředky z Norských fondů uspělo jen šestadvacet a mezi nimi i Gotický templ v zámeckém parku v Krásném Dvoře. Na jeho opravu byla schválena třináctimilionová dotace.

clanek-z-bdc-162.jpg

Informace o změnách dopravního systému Ústeckého kraje

Pro cestující veřejnost, tedy zejména ty, kteří využívají linkové autobusy a osobní vlaky k dopravě do škol, zaměstnání, ale také za zábavou a turistikou, připravil Ústecký kraj magazín, ve kterém informuje o všech podstatných změnách připravovaných od 1. ledna 2015.

clanek-z-bdc-161.jpg

Adventní čas v Dolním Poohří

Na kouzelný čas Adventu se připravují také pořadatelé v Dolním Poohří. Chybět nebudou jarmarky a trhy, zajímavé výstavy a akce na památkových objektech. Sérii předvánočních akcí odstartuje poslední listopadový víkend slavnostní rozsvěcení vánočních stromů a výzdob ve městech Dolního Poohří.

clanek-z-bdc-160.jpg

III. ročník ankety „Kraj mého srdce“

Podpořte svůj kraj v rámci III. ročníku prestižní internetové ankety KRAJ MÉHO SRDCE za rok 2014!

clanek-z-bdc-159.jpg

Český systém kvality služeb - poslední školení v roce 2014

Aktérům v oblasti cestovního ruchu nabízíme možnost účastnit se školení trenérů I stupně Českého systému kvality služeb (dvoudenní školení zdarma) a následně se zapojit do certifikace služeb.

clanek-z-bdc-158.jpg

Termíny farmářských trhů v Ústeckém kraji v měsíci listopad

Produkty, které na farmářských trzích regionální obchodníci nabízejí, jsou nesrovnatelně kvalitnější než ty z velkých řetězců. Nejen, že neobsahují zbytečné náhražky a chemické látky, ale také jsou čerstvé.

1 … 2 3 4 5 6

2480619 návštěv
Kontakty
O projektu
Mapa stránek
RSS CMS system


www.kr-ustecky.cz


Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad. Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj „Vize přestane být snem“
www.europe.eu, www.nuts2severozapad.cz