Články a odkazy

clanek-z-bdc-147.jpg

Filmový spot o hornické krajině Krušnohoří

Ústecký kraj Vás zve ke shlédnutí filmového spotu o hornické krajině Krušnohoří.

Konference Stop and Stay se stěhuje do Dolního Poohří

Regionální konference Stop and Stay zaměřená na cestovní ruch se po 5 letech úspěšného působení v Litoměřicích stěhuje do Dolního Poohří.
Vzájemnou dohodou o spolupráci vyvrcholila společná jednání mezi Centrem cestovního ruchu Litoměřice (dále „CCRL“) jako pořadatelem předchozích ročníků a Destinační agenturou Dolní Poohří (dále „DADP“) k tomu, aby se její 6. ročník uskutečnil v Chrámu Chmele a Piva v Žatci. Ponechán byl i zažitý termín na konci dubna tedy 24. a 25.  Tato konference je nejen v odborných kruzích tradiční a uznávanou akcí, ale také se z regionální stala nadregionální s přesahem do zahraničí. Zmíněná fakta nás přiměla k tomu, abychom se pokusili o uspořádání, a v tuto chvíli probíhají práce na obsahové náplni konference. Jelikož podtitulem názvu je „Řeka Ohře nás spojuje“, tak jsme oslovili i další spolupořadatele, kteří nám ochotně v této práci pomáhají jako Chrám Chmele a Piva CZ, p.o., SOUSOŠ, SČMSD, Žatec, s. r. o. člen skupiny COOP, Asociace hotelů a restaurací ČR, Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni, časopisy Travelprofi, TIM, týdeník 5+2 dny nebo internetový magazín e-region.cz a probíhá intenzivní příprava.
Všechny informace naleznou zájemci v druhé půli února na internetových stránkách www.stopandstay.cz, tedy pozvánku, připravený program i přihlášku, nebo mohou psát na e-mail: konference@dolnipoohri.eu. Těšíme se na vás a věříme, že 6. ročník bude pro všechny zajímavý.


Libuše Novotná Pokorná
ředitelka Destinační agentury Dolní Poohří
Mobil: +420 731 086 714

clanek-z-bdc-145.jpg

Konference Stop and Stay se stěhuje do Dolního Poohří

Regionální konference Stop and Stay zaměřená na cestovní ruch se po 5 letech úspěšného působení v Litoměřicích stěhuje do Dolního Poohří.

clanek-z-bdc-144.jpg

Tisíce lidí projely v loňském roce Ústecký kraj Labskou stezkou

Přes Ústecký kraj vede jeden z fenoménů šetrné dopravy a aktivní turistiky – Labská stezka. Aby prokázal efektivní využití finanční prostředků při jejím budování, zakoupil Ústecký kraj v rámci projektu Turistika bez hranic tři automatické sčítače, které monitorují pohyb na Labské stezce a shromažďují data o počtu cyklistů, bruslařů a pěších. Díky získaným údajům lze konstatovat, že jen v sezóně 2013 stezku využilo více než 20 tis. lidí z řad cyklistů, pěších či in-line bruslařů.

clanek-z-bdc-141.jpg

Co se v destinaci České středohoří a Podřipsko chystá pro turisty v další sezoně 2014?

Co se v destinaci České středohoří a Podřipsko chystá pro turisty v další sezoně 2014?

clanek-z-bdc-139.jpg

Geologická naučná stezka Hlinná – Kamýk

Destinační agentura České středohoří, o.p.s. připravuje geologickou naučnou stezku mapující významné geologické cíle v okolí obcí Hlinná a Kamýk.

clanek-z-bdc-138.jpg

Zamykání Labské stezky bylo vydařené!

Za krásného podzimního počasí proběhl v sobotu 19. 10. 2013 první ročník akce Zamykání Labské stezky. Sobotní odpoledne bylo na Střeleckém ostrově v Litoměřicích určeno především dětem a mladým rodinám, kterým není cizí aktivní trávení volného času.

clanek-z-bdc-137.jpg

České Švýcarsko si připomíná 125. výročí ohleduplného horolezení

Pískovcová oblast Českého Švýcarska si v březnu připomíná ...

clanek-z-bdc-136.jpg

Nenápadní pomocníci udržují řeku čistou od odpadů

České Švýcarsko, 24. 7. 2013 – Sedm příznivců geocachingu se v sobotu, 20. července 2013 sešlo, aby pokračovali v úklidu říčky Kamenice od naplavených odpadů.

clanek-z-bdc-135.jpg

Cyklistům v oblasti Hřenska nově slouží úschovna kol

České Švýcarsko, 31. 7. 2013 – Cyklistům, kteří v Českém Švýcarsku zamíří do atraktivních oblastí soutěsek Kamenice a Pravčické brány, nově slouží úschovna kol v Mezní Louce.

1 … 2 3 4 5 6 7

2448762 návštěv
Kontakty
O projektu
Mapa stránek
RSS CMS system


www.kr-ustecky.cz


Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad. Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj „Vize přestane být snem“
www.europe.eu, www.nuts2severozapad.cz