Články a odkazy

clanek-z-bdc-120.jpg

Soutěž o 50 půllitrů piva za návrh jeho nového jména a etikety

Chrám chmele a piva v Žatci, jehož součástí je Pivovar U Orloje, připravil zajímavou soutěž o atraktivní cenu 50 půllitrů piva.

clanek-z-bdc-94.jpg

Internetová hlasovací anketa o ceny pod názvem „Kraj mého srdce“

Kkliknutím vyberete nejlepší české regiony pro trávení např. letní nebo zimní dovolené, stanovíte nejzajímavější cykloturistický kraj naší vlasti nebo kraj nejvhodnější pro pěší turistiku.

exkurz.jpg

Nespočet krás má jedno jméno

Ve středu 26. 9. 2012 se sešly v Litoměřicích na čtyři desítky účastníků poznávacího okruhu Českým středohořím. Celá akce byla zahájena v nádherném prostředí Gotického hradu v Litoměřicích. Všechny přítomné přivítali Radek Vonka, radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch, a Martina Soldatková, ředitelka Destinační agentury České středohoří. Své zdravice také přednesli Alexandr Vondra, ministr obrany České republiky a zároveň předseda správní rady Destinační agentury České středohoří, a starosta města Litoměřice Ladislav Chlupáč.

pocet-navstev-bdc.jpg

Bránou do Čech vcházíte již skoro dva roky

Už druhé léto vás k návštěvě našeho kraje zve turistický portál Brána do Čech. Novinka konce roku 2010 mezi cestovatelskými weby, jedináček krajské úrovně, přátelský ke všem. Tento web se stal pro mnohé nepostradatelným pomocníkem při plánování výletů a cest, kamerou, jejímž prostřednictvím lidé „od jinud“ mohou nahlédnout do našeho domova, do Ústeckého kraje.

03-turisticka-linka-narodnim-parkem,-foto-j.-lastuvka.jpg

Za krásami Českého Švýcarska vyjeďte autobusem, buďte ohleduplní k přírodě

Celých pět let dopravuje návštěvníky v regionu České Švýcarsko za krásami Národního parku České Švýcarsko autobusová linka 434. Letošní rok je ve znamení výrazného rozšíření provozu této, k přírodě šetrnější, dopravy.

Brána do Čech zvyšuje návštěvnost Ústeckého kraje – pomalu, ale s jistotou

První polovina roku 2012 je za námi. Léto vstoupilo do Čech přímo skvostným počasím, které přeje turistům, objevovatelům, výletníkům. Nejinak je tomu u nás, na severu a severozápadě Čech v Ústeckém kraji, v regionu vnímaném díky velkému průmyslovému zatížení ne vždy pozitivně.

1 … 4 5 6 7

1385316 návštěv
Kontakty
O projektu
Mapa stránek
RSS CMS system


www.kr-ustecky.cz


Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad. Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj „Vize přestane být snem“
www.europe.eu, www.nuts2severozapad.cz